foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

Tėvelių dėmesiui! Nuo sausio mėnesio buhalterija kvitus už mokslą siunčia į Jūsų nurodytus asmeninius el. paštus. Pereinamuoju laikotarpiu (sausio ir vasario mėnesiais) kvitai bus pateikti ir popieriniu variantu. Nuo kovo 1 d. kvitai bus siunčiami tik į Jūsų el. paštą.ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai

Plačiau

El. dienynas

El. paštas

Renginių kalendorius

<<  Sausio 2019  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Balandžio 18 – 21 dienomis Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyko Atkurtos Lietuvos 100-mečiui skirta „Didžioji muzikų šventė“.

Balandžio 18 d. vyko prodos „Lietuvos Muzikų sąjunga: darbai ir šventės šimtmečio šviesoje“ atidarymas, kuriame dalyvavo prof. Petras Vyšniauskas (saksofonas), prof. habil. dr. Leonidas Melnikas, LMS prezidentė prof. Audronė Žigaitytė-Nekrošienė, Lietuvos muzikų sąjungos nariai ir bičiuliai. Renginį vedė Tomas Bakučionis.

Kilnojamoji paroda pristato Lietuvos muzikų sąjungos veiklą: muzikos meno ir mokslo leidinio „Muzikos barai“ 85 metų leidybos istoriją, iškiliausius renginius ir svarbiausius darbus.

Prieš 100 metų jaunoje valstybėje, nors ir kamuojamoje nepriteklių ir daugybės buities problemų, nepaprastai daug dėmesio buvo skiriama kultūrai, kaip svarbiausiam valstybingumo rodikliui. Sparčiai steigiami teatrai, muziejai, menų mokymo įstaigos, meno kolektyvai ir šventės, tarp kurių iškiliausia – netrukus šimtmetį minėsianti Dainų šventė. Į kūrybines bendruomenes būrėsi ir muzikai. 1936 metais įsteigtos Lietuvos muzikų draugijos veikloje išsiskyrė net kelios sekcijos: chorvedžių, kompozitorių ir atlikėjų. Anuometinio sambūrio suvažiavimai vykdavo savaitėmis, jie aprėpdavo konferencijas, koncertus ir susitikimus ne tik tarpusavyje, bet ir su kitomis bendruomenėmis, valdžios institucijomis, meno įstaigomis ir plačiąja visuomene. Pagrindinis tokių susitikimų tikslas – skatinti bendrystę ir atkreipti dėmesį, ko kultūriniame gyvenime labiausiai trūksta, kokios problemos trukdo siekti aukščiausių profesinių tikslų, ir numatyti veiksmus, galinčius išspręsti kylančias problemas.

Šiandien Lietuvos muzikų sąjunga (LMS) vienija per 300 meno kūrėjo statusą turinčių narių, kurių amžius – nuo 26 iki 95 metų. Tad kelias dienas vykstančiuose renginiuose buvo puiki proga pasidžiaugti sėkme, pristatyti naujausius narius ir apdovanoti „Auksiniu disku“ 2017 metų laureatus. Jais tapo: Egidijus Ališauskas (birbynė), Dmitrijus Golovanovas (džiazo pianistas) ir Šiaulių berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ meno vadovas ir vyriausias dirigentas Remigijus Adomaitis.

Baigiamajame Didžiosios muzikų šventės koncerte dalyvavo: berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“, meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis (Šiauliai). Dainininkai Ieva Juozapaitytė, Julija Karaliūnaitė, Agnė Sabulytė, Eglė Juozapaitienė, Vytautas Juozapaitis, Aistė Bružaitė (kanklės), Viktorija Zabrodaitė (fleita), Lukas Sarpalius (obojus), Lina Marija Domarkaitė (smuikas), pianistės Ala Bendoraitienė, Šviesė Čepliauskaitė, Donata Domarkaitė, Nijolė Ralytė ir Laima Smolskaitė-Sarpalė, 2017 m. „Auksinio disko“ laureatai birbynininkas Egidijus Ališauskas, džiazo pianistas Dmitrijus Golovanovas. Koncertą vedė Tomas Bakučionis.

Šventėje dalyvavo ir Alytaus muzikos mokyklos Lietuvos muzikų sąjungos nariai: Muzikos mokyklos direktorė prof. dr. Aldona Vilkelienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Undinė Pinkevičienė, pučiamųjų instrumentų mokytojas ekspertas Rimantas Jočys, fortepijono mokytoja metodininkė Vita Naujikienė ir muzikos vyresnioji mokytoja, Muzikų sąjungos Alytaus skyriaus pirmininkė, Daiva Grabauskienė.

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2019 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved