foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

Tėvelių dėmesiui! Nuo sausio mėnesio buhalterija kvitus už mokslą siunčia į Jūsų nurodytus asmeninius el. paštus. Pereinamuoju laikotarpiu (sausio ir vasario mėnesiais) kvitai bus pateikti ir popieriniu variantu. Nuo kovo 1 d. kvitai bus siunčiami tik į Jūsų el. paštą.ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai

Plačiau

El. dienynas

El. paštas

2 procentai

2proc

Renginių kalendorius

<<  Balandžio 2019  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Groti drauge su artimiausiais šeimos nariais ypač svarbu – tai yra suburianti veikla, kurianti tvirtus ryšius, vienijanti skirtingas kartas, tai suteikia nepaprastai daug džiaugsmo ir malonumo, skatina artimesnį bendravimą šeimoje.

Gegužės 5 d. Alytaus muzikos mokykloje vyko koncertas „Muzikuokime šeimose“, skirtas Tarptautinei šeimos dienai. Tai puiki galimybė įgyti sceninės patirties, sustiprinti tarpusavio ryšius, dalintis muzikavimo džiaugsmu su kitais. Ši šventė sutapo ir su artėjančia Motinos diena. Koncertas įprasmino ir pratęsė šeimyninio muzikavimo tradiciją padedančią ne tik atsigręžti į šeimą, sutvirtinti šeimyninius ryšius, bet ir kurti vaikų, tėvų, senelių bendravimo tradicijas, o kai kuriuos suaugusius pasekti savo vaikų pavyzdžiu ir prisiminti primirštus muzikavimo įgūdžius.

 Koncerte grojo mamytės, dukros, sūnūs, seneliai, anūkės, broliukai, sesutės − dalyvavo 15 šeimų, iš viso 33 dalyviai. Joris Gudelevičius saksofonu pritarė sesutei Godai, smuikininkei Kristinai Vadapalaitei jautriai fortepijonu akompanavo sesutė Romalda, dvynukai Tautvydas ir Adrija Aleksiūnai atliko Wolfgang Amadeus Mozart Menuetą, Indra Grimalauskaitė fortepijonu pritarė savo brolio Domo klarnetu atliekamam menuetui, Benita Eimutytė fortepijonu pritarė savo broliukui birbynininkui Nagliui, šauniai skambėjo mamos Astos ir sūnaus Domanto Navikų atliekamas Andante, fortepijoninis sesučių Kaminskaičių duetas atliko Martha Mier Killarney Colleen, lietuvių liaudies dainą „Ku-kū“ atliko fleitistė Aistė Milančiūtė su mamyte Raimonda, akordeonistui Oskarui Sidaravičiui fortepijonu pritarė sesutė Martyna, fortepijoninis Mykolo ir Undinės Pinkevičių ansamblis atliko Olego Chromušino „Drambliai ir tigrai“, Algirdas Kudarauskas akordeonu jautriai pritarė savo anūkei Justinai Būtėnaitei, visus sužavėjo subtili Rimutės, Patricijos ir Gabrieliaus Zenevičių muzikinė kompozicija „Pavasaris“, abejingų nepaliko Vaičaičių šeimynėlės atlikta Leonard Cohen Hallelujah, sesutės Ieva ir Rimtautė Barysaitės fortepijonu smagiai paskambino „Linksmąją rumbą“.

Šeimyniniams ansambliams koncertui pasirengti padėjo mokytojai − Rimantas Jočys, Violeta Baronienė, Rita Frendzelienė, Violeta Ligeikienė, Vita Naujikienė, Birutė Jočienė, Daiva Grabauskienė, Justina Jočytė-Orinienė, Jūratė Dambrauskienė, Dainius Stepanavičius, Paulius Adomaitis, Rūta Vaičaitienė.

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2019 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved