foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

Tėvelių dėmesiui! Nuo sausio mėnesio buhalterija kvitus už mokslą siunčia į Jūsų nurodytus asmeninius el. paštus. Pereinamuoju laikotarpiu (sausio ir vasario mėnesiais) kvitai bus pateikti ir popieriniu variantu. Nuo kovo 1 d. kvitai bus siunčiami tik į Jūsų el. paštą.ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai

Plačiau

El. dienynas

El. paštas

2 procentai

2proc

Renginių kalendorius

<<  Liepos 2019  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Alytaus muzikos mokyklos mokytojai dirba kūrybiškai, leidžia metodinius leidinius, kuria vaizdinę mokomąją medžiagą, kuri žinoma tik kaimyninėse savivaldybėse. Norint paskleisti gerąją patirtį toliau, reikia ja dalytis su visų Lietuvos regionų mokytojais. 2016 metais Alytaus muzikos mokyklos mokytojai viešėjo Šakių meno mokykloje, buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis. Gilinant ir plečiant dalykines kompetencijas ir bendradarbiavimą, 2017 metais Alytaus muzikos mokyklos mokytojai vyko į Neringos meno mokyklą susipažinti su Neringos krašto muzikinio ugdymo ir kultūros aktualijomis, turėjo galimybę palyginti jas su Pietų Lietuvos regiono muzikiniu kontekstu.

Tęsiant gerosios patirties sklaidą regionuose, spalio 29 dieną Alytaus muzikos mokyklos mokytojai dalyvavo 3-oje kvalifikacijos kėlimo programoje „Gerosios patirties sklaida regionų kultūros kontekste, siekiant formalųjį švietimą papildančio ugdymo kokybės“ Šiaurės Rytų Aukštaitijoje, Rokiškyje.

Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokykloje vykusiame seminare abiejų mokyklų mokytojai pristatė savo metodinius darbus − „Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos tradicijos, inovacijos, gerosios patirties sklaida Aukštaitijos regione“ pristatė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Nijolė Mateikienė; Alytaus muzikos mokyklą pristatė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Undinė Pinkevičienė; „Ansamblinio muzikavimo vaidmuo stiprinant vaikų mokymosi motyvaciją“ pristatė Alytaus muzikos mokyklos styginių instrumentų metodinės grupės pirmininkė, smuiko mokytoja ekspertė Rita Frendzelienė; „4-6 metų vaikų emocinės savireguliacijos ugdymas muzikuojant“ pristatė Alytaus muzikos mokyklos akordeono metodinės grupės pirmininkė, akordeono mokytoja metodininkė Violeta Ligeikienė; „Inovatyvios technologijos ir kūryba“, filmą „Dzūkų krašto dainininkė Veronika Povilionienė“ pristatė Alytaus muzikos mokyklos teorinių disciplinų metodinės grupės pirmininkė, muzikos vyresnioji mokytoja Daiva Grabauskienė; „Liaudies tradicijų ir papročių šimtmečio kaita“ pristatė Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos mokytoja metodininkė Laima Bieliūnienė ir „Mokinių motyvacijos skatinimas, rengiant vaikų ir jaunimo socializacijos programas“ pristatė Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos mokytoja metodininkė Laima Kanopienė.

Po išsamaus ir įtraukiančio seminaro, mokytojai lankėsi Rokiškio dvare, kuris yra vienintelis klasicistinio stiliaus pavyzdys Lietuvoje, Rokiškio Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje turėjo galimybę pasigrožėti labai vertingais medžio drožiniais iš Belgijos, vitražais ir bronzinėmis skulptūromis iš Austrijos, bronziniu paauksuotu altoriumi iš Prancūzijos ir kitais dirbiniais, o važiuodami žymiąja Respublikos gatve gėrėjosi išskirtiniu ir unikaliu Rokiškio bruožu – tapytomis langinėmis.

Turiningai praleidę kvalifikacijos tobulinimui skirtą dieną, praturtinę savo žinių ir kūrybinių idėjų bagažą, pasidaliję savomis mintimis, darbais ir gerosiomis patirtimis su Rokiškio muzikos mokyklos mokytojais, Alytaus muzikos mokyklos mokytojai išvyko į Alytų.

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2019 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved