foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

Tėvelių dėmesiui! Nuo sausio mėnesio buhalterija kvitus už mokslą siunčia į Jūsų nurodytus asmeninius el. paštus. Pereinamuoju laikotarpiu (sausio ir vasario mėnesiais) kvitai bus pateikti ir popieriniu variantu. Nuo kovo 1 d. kvitai bus siunčiami tik į Jūsų el. paštą.ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai

Plačiau

El. dienynas

El. paštas

2 procentai

2proc

Renginių kalendorius

<<  Liepos 2019  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Lapkričio 24 d. Alytaus muzikos mokyklos fortepijono skyriaus mokiniai dalyvavo XIX fortepijoninių ansamblių festivalyje „Šokių pasaulyje“ Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje. Šis renginys jau nuo 2000-ųjų organizuojamas Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos fortepijono skyriaus mokytojų. Festivalio dalyviai kiekvienais metais atlieka kurios nors vienos pasirinktos šalies muziką. Jau pristatyti prancūzų, švedų, suomių, norvegų, belgų, austrų, vokiečių, vengrų, latvių, italų, ispanų, lenkų kompozitorių kūriniai. Nenuostabu, kad paskutiniame festivalyje skambėjo mūsų šalies – lietuvių kompozitorių kūriniai. Šis renginys skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui.

Festivalyje sėkmingai pasirodė ir aštuoni Alytaus muzikos mokyklos fortepijoniniai ansambliai – Luknė Matonytė (2 kl.) ir Liepa Paukštytė (2 kl.), Simas Savukynas (4 kl.) ir Deimantė Goceikytė (8 kl.), Perla Kumetaitė (2 kl.) ir Vanesa Kerevičiūtė (2 kl.), Benita Eimutytė (4 kl.) ir Aistė Mikalonytė (3 kl.), Paulina Kosaitė (7 kl.) ir Danielė Platūkytė (7 kl.), Armina Kasiukevičiūtė (2 kl.) ir Dominga Česnulevičiūtė (2 kl.), Goda Čereškevičiūtė (4 kl.) ir Indra Grimalauskaitė (4 kl.), Indrė Andriuškevičiūtė (8 kl.) ir Rimeta Sebeckaitė (8 kl.). Mokinius festivaliui parengė muzikos mokytojos – Ilona Vasiliauskienė, Lina Abromavičienė, Violeta Baronienė, Jūratė Dambrauskienė, Vita Naujikienė, Sonata Bazevičienė, Genovaitė Baniukevičienė.

Šiame festivalyje dalyvavo 102 ansambliai iš įvairių šalies muzikos bei meno mokyklų. Labai džiugu, kad šį skaičių papildė nemažas būrys mūsų mokyklos fortepijoninių ansamblių. Tai buvo pastebėta ir įvertinta ne tik organizatorių, bet ir Vilniaus miesto mero. Mūsų mokyklos fortepijono skyriaus mokiniai ir mokytojai gavo Vilniaus miesto mero padėką už daugiausiai paruoštų ansamblių XIX fortepijoninių ansamblių festivaliui „Šokių pasaulyje“.

Visi festivalio atlikėjai gavo Vilniaus B. Jonušo muzikos mokyklos direktoriaus Tomo Vaišės dalyvio diplomą ir Lietuvos kompozitorių sąjungos pirmininko Mykolo Natalevičiaus padėką. Dalyviai ir mokytojai buvo pradžiuginti atminimo dovanėlėmis. O kur dar neišdildomi įspūdžiai: puiki bažnyčios akustika, nuostabus „Petrof“ fortepijonas, kuriuo liejosi lietuvių kompozitorių muzika, klausytojų aplodismentai.

Muzikos mokytoja metodininkė Violeta Baronienė

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2019 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved