foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

Gerbiami tėveliai, mokėjimo paskirtyje prašytume būtinai nurodyti mokinio pavardę arba mokėtojo kodą. Pasitikrinkite savo mokėjimo ruošinius, nes mokėtojo kodus buhalterija yra pakeitusi.ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai

Plačiau

El. dienynas

El. paštas

Renginių kalendorius

<<  Gruodžio 2018  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

2018 m. lapkričio mėn. 24 d. Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokykloje vyko šalies jaunųjų atlikėjų festivalis „RUDENS POP-JAZZ 2018“. Šio festivalio tikslas – lavinti jaunųjų atlikėjų artistiškumą, kūrybiškumą ir improvizacinius sugebėjimus, plačiau susipažinti su džiazinės ir populiariosios šiuolaikinės muzikos literatūra.

Festivalyje dalyvavo Alytaus, Vilniaus „Ąžuoliuko“, Karoliniškių, Algirdo muzikos mokyklų bei Elektrėnų, Grigiškių, Širvintos, Jiezno meno mokyklų jaunieji pianistai bei įvairūs ansambliai.

Alytaus muzikos mokyklai atstovavo fortepijono skyriaus 2 klasės solistas Dominykas Klėgeris ir 2 kameriniai ansambliai – Tautvydas Aleksiūnas (klarnetas, 4 kl.) ir Adrija Aleksiūnaitė (fortepijonas, 4 kl.), Kipras Gudzinevičius (saksofonas altas, PU) ir Elzė Markevičiūtė (fortepijonas, PU). Mokinius parengė muzikos mokytojai – Violeta Baronienė, Rimantas Jočys, Jūratė Dambrauskienė.

Šiame festivalyje geriausi atlikėjai savo kategorijose pelnė įvairias nominacijas. Visus atlikėjus vertino garbinga komisija, kurios pirmininkė – Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos direktorė Aušra Šikšnelienė. Labai džiugu, kad visi Alytaus muzikos mokyklos mokiniai buvo pastebėti ir įvertinti. A kategorijoje, kurioje varžėsi septyniolika 2–3 klasių pianistų solistų, mūsų mokyklos mokinys Dominykas Klėgeris gavo nominaciją už artistiškumą. Ansamblių kategorijoje – kamerinis ansamblis Tautvydas ir Adrija Aleksiūnai taip pat pelnė nominaciją už artistiškumą. Šio festivalio pagrindinę nominaciją už geriausią popdžiazinio kūrinio atlikimą gavo mūsų mokyklos kamerinis ansamblis – Kipras Gudzinevičius ir Elzė Markevičiūtė. Po apdovanojimų šis ansamblis sulaukė labai daug šiltų sveikinimų tiek iš komisijos narių, tiek ir iš klausytojų.

Džiaugiamės, kad Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos fortepijono mokytoja bei šio projekto vadovė Rima Chazbijavičiūtė Podprugina, buvusi mūsų mokyklos fortepijono specialybės mokinė, organizavo ir pakvietė Alytaus muzikos mokyklos mokinius dalyvauti šiame festivalyje.

Fortepijono skyriaus mokytoja metodininkė Violeta Baronienė

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2018 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved