foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

2020 2021 Stojamieji1ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Gegužės 2019  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Visą gruodžio mėnesį vyko Alytaus muzikos mokyklos kalėdinių koncertų ir šventinių pamokų maratonas „Stebuklingi Kalėdų muzikiniai garsai“. Visų skyrių mokytojai suorganizavo net 32 mokinių koncertus ir įvairius renginius, skirtus advento, Kalėdų laikotarpiui. Jaunieji muzikantai pademonstravo savo muzikinius gebėjimus grodami solo, ansambliuose kartu su mokytojais ir bendramoksliais. Koncertuose grojusių mokinių atvyko pasiklausyti šeimos nariai bei draugai. Kadangi Muzikos mokykloje šiuo metu vyksta remonto darbai, koncertai vyko netradicinėse erdvėse – bendrojo ugdymo mokyklų salėse, klasėse, foje.

Liaudies instrumentų skyriaus mokytojai – Edita Radvilavičienė, Violeta Prakapavičienė, Dainius Stepanavičius ir Gintaras Naujikas surengė bendrą mokinių koncertą „Šventinė pūga“. Atlikėjai koncertui pasipuošė tautiniais rūbais, o erdvę, kurioje vyko koncertas, mokytojai papuošė kalėdiniais simboliais – seniu besmegeniu, kalėdine puokšte. Muzikinius kūrinius atliko kanklininkių ansamblis, birbynininkų ansamblis, liaudies instrumentų ansamblis, duetai ir solo atlikėjai, liaudies instrumentų orkestras. Pasiklausyti koncerto susirinko daug žmonių – Vidzgirio pagrindinės mokyklos mokytojai ir mokiniai, jaunųjų muzikantų šeimos nariai bei draugai. Po renginio visi atlikėjai buvo apdovanoti padėkos raštais už lietuvių liaudies muzikos puoselėjimą. Kitos liaudies instrumentų skyriaus mokytojos – Gražina Noreikienė ir Regina Botyrienė taip pat surengė bendrą nuotaikingą mokinių koncertą „Važiuoj Kalėdos“. Mokytojos Audronės Venckūnienės mokinių koncerto „Per baltutį sniegą“ metu skambėjo ne tik liaudies instrumentų melodijos, bet ir dainos. Prie atlikėjų prisijungė ir jų šeimos nariai bei draugai – kiekvienas norintis gavo po varpelį. Varpelių ir kanklių skambesys sukūrė magišką kalėdinę nuotaiką.

Fortepijono skyriaus mokinių kalėdiniai koncertai žavėjo šiltumu, jaukumu, ramiomis melodijomis. Mokytojai – Sonata Bazevičienė, Ilona Vasiliauskienė, Vita Naujikienė, Lina Abromavičienė, Marius Dimša, Violeta Baronienė, Genovaitė Baniukevičienė, Jolana Gumauskienė, Jūratė Dambrauskienė ir Mindaugas Orinas surengė savo mokinių kalėdinius koncertus Alytaus Likiškėlių progimnazijoje. Šventiškai pasipuošę mokiniai atliko įvairius muzikinius kūrinius pianinu, dainavo kalėdines daineles. Pasibaigus pasirodymams, mokytojai jaunuosius muzikantus vaišino saldumynais, džiaugėsi jų muzikiniais gebėjimais ir puikia nuotaika.

Akordeono skyriaus mokytojų – Violetos Ligeikienės, Rūtos Vaičaitienės, Neringos Miliauskienės, Rimos Beitnarienės mokinių koncertas buvo nuotaikingas ir šventiškas. Muzikinius kūrinius atliko įvairūs ansambliai ir solistai. Kai kurie mokiniai savo pasirodymams pasirengė ypatingai – vieni persirengė kaubojais, kiti mūvėjo kalėdines kepurėles. Koncerto metu buvo sekamos pasakos, kurias iliustravo muzikiniai pasirodymai.

Styginių instrumentų skyriaus mokytojos Daiva Martikonytė ir Ingrida Krikščiūnienė surengė bendrą savo mokinių kalėdinį koncertą „Muzikinis vainikas Lietuvai“. Kalėdinėmis kepurėlėmis pasipuošę vaikai atliko įvairius muzikinius kūrinius, grojo solo bei ansamblyje. Mokytojos Ritos Frendzelienės mokinių kalėdiniame koncerte tvyrojo puikios nuotaikos. Po koncerto mokytoja vaikus vaišino saldainiais, o vaikai padovanojo savo mokytojai didelę gėlių puokštę, taip atsidėkodami už jos nuoširdų darbą. „Žiemos harmonija“ – mokytojos Dianos Klemkaitės mokinių koncertas – taip pat buvo šiltas ir smagus. Mokinių atliekama muzika virpino klausytojų širdis.                    Mokytojų Alio Krūvelio ir Tado Žiūko mokinių koncerte suskambo gitaros. Koncerte vaikams pritarė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Undinė Pinkevičienė. Antoninos Pasaravičienės ir Anetos Miliauskaitės mokinių koncerte „Kalėdų belaukiant“ klausytojai turėjo galimybę pasigerėti violončelių ir smuikų melodijomis. Atlikėjai grojo solo ir ansambliuose.

Muzikos mokytojo Sauliaus Bučinsko mokinių kalėdinis koncertas „Kalėdinis svingas“ prasidėjo Mikalojaus Konstantino Čiurlionio preliudu op. 3 nr. 1, o jo garsai persipynė su eilėmis, kurias skaitė mokiniai. Gitara atliekamus kūrinius keitė mušamųjų instrumentų pasirodymai. Audringo žiūrovų palaikymo susilaukė mažųjų perkusininkų ansamblis – jie ne tik gražiai pagrojo, bet ir puikiai padainavo. Mokytojos Justinos Jočytės-Orinienės mokinių koncertas buvo gausus muzikinių pasirodymų. Šventiška ir pakili nuotaika tvyrojo „Sakalėlio“ pradinės mokyklos salėje viso koncerto metu. Nuotaikingai renginį vedė mokytoja kartu su savo mokinėmis. Mokytojų Aurelijaus Vilkelio, Gintauto Rakausko, Ramūno Valaičio, Pauliaus Adomaičio ir Dariaus Sušinsko mokinių kalėdiniai koncertai pasižymėjo įvairios apimties muzikiniais kūriniais – buvo atliekami ir nesudėtingi, ir daug praktikos bei gebėjimų reikalaujantys kūriniai, mokiniai puikiai atskleidė ko išmoko specialybės dalyko pamokose. Mokytojo Dainiaus Platūkio mokinių kalėdiniame koncerte muzikinius kūrinius atliko ne tik patys mažiausieji 1 kl. mokiniai, bet ir suaugęs mokinys. Koncertą užbaigė kvarteto, kuriame grojo ir pats mokytojas, pasirodymas.

Šventines pamokas vedė teorinio skyriaus mokytojos – Jolanta Sabonienė, Alytė Vitkauskienė, Sonata Nakrušienė, Neringa Valvonienė, Daiva Grabauskienė. Mokytoja Gabrielė Dambauskaitė pradžiugino savo mokinius atnešdama į pamoką „sniego gniūžtę“. Ją mėtydami iš rankų į rankas mokiniai atsakinėjo į muzikinius klausimus, sprendė labirintus. Mokytoja Sonata Nakrušienė ir mažieji Muzikos mokyklos mokinukai nustebino žaismingumu ir kūrybingumu. Šventinių pamokų metu mokiniai dainavo kalėdines daineles, žaidė žaidimus, minė kalėdines mįsles, atlikinėjo įvairias muzikines užduotis. Teorinio skyriaus mokytojos pasakojo apie adventą, Kalėdų laukimą, senovinius lietuvių papročius. Nors adventas yra susikaupimo ir ramybės laikas, dzūkų krašto gyventojai susirinkdavo pavakaroti, eidavo ratelius, dainuodavo liaudies dainas, žaisdavo žaidimus. Advento dainos yra ypatingos ir skiriasi nuo kitų tam tikrais žodžiais, pavyzdžiui, aleliuma, leliumoj. Teorinio skyriaus mokytoja Birutė Jočienė surengė kalėdinį mokinių koncertą „Kalėdinis koncertas tėveliams, seneliams ir draugams“ kartu su pučiamųjų instrumentų skyriaus mokytoju Rimantu Jočiu ir jo mokiniais.

Muzikos mokyklos kalėdinių renginių maratonas vyko Vidzgirio pagrindinėje mokykloje, „Sakalėlio“ pradinėje mokykloje, Likiškėlių progimnazijoje. Tarp koncertų klausytojų buvo ir šių mokyklų mokytojai ir mokiniai.

Įvairaus amžiaus muzikantai atliko žymiausių kompozitorių kūrinius. Koncertuose skambėjo ir tokios visiems puikiai žinomos kalėdinės dainos, kaip James Pierpont „Jingle bells“, Franz Xaver Gruber „Tyli naktis“, José Feliciano „Feliz Navidad“.

Kalėdinių koncertų maratonas baigsis gruodžio 30 d. Alytaus muzikos mokyklos simfoninio orkestro „Svajonė“ naujamečiu koncertu, kuris vyks 17.00 val. Alytaus kultūros ir komunikacijos centro Didžiojoje salėje.

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2020 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved