foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

Tėvelių dėmesiui! Nuo sausio mėnesio buhalterija kvitus už mokslą siunčia į Jūsų nurodytus asmeninius el. paštus. Pereinamuoju laikotarpiu (sausio ir vasario mėnesiais) kvitai bus pateikti ir popieriniu variantu. Nuo kovo 1 d. kvitai bus siunčiami tik į Jūsų el. paštą.ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai

Plačiau

El. dienynas

El. paštas

2 procentai

2proc

Renginių kalendorius

<<  Gegužės 2019  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

„Keliauji po pasaulį ir miestų aikštėse matai paminklus istorinėms asmenybėms, karžygiams. Ar mums pavyks pagerbti tylius savo laikmečio didvyrius, koks ir buvo Juozas Karpavičius?“ – taip klausė jo buvęs mokinys Dalius Mockevičius, atvykęs pasidalyti prisiminimais. Bibliotekos šeimininkė Giedrė Bulgakovienė džiaugėsi, kad bendradarbiavimo sutartis su Muzikos mokykla nedūlėja stalčiuje, ir renginiai, skirti miesto bendruomenei, tampa vis įdomesni, platėja temų ratas.

Renginys, skirtas muziko Juozo Karpavičiaus 90 metinėms, vykęs vasario 21 d. Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje, subūrė alytiškius, kuriems brangi Alytaus kultūra, kurie dirbo arba tebedirba šioje srityje ir prisimena kuklų, darbštų, dažniausiai einantį gatve su smuikeliu, gražiai vadintą Dzūkijos kapelų tėvu – J. Karpavičių. Apie jį ir to laikotarpio veiklą kalbėjo buvusi Liaudies teatro režisierė Aldona Balalienė, ilgus metus grojusi kapeloje Danutė Bagdžienė, jo mokinė Rima Moisejenkienė. Kolegos iš Muzikos mokyklos vėliau tęsė jo darbus – kapelos vairą perėmė Muzikos mokyklos mokytojas ekspertas Rimantas Jočys, o su tuometiniu Medvilnės dainų ir šokių ansambliu dirbo buvusi ilgametė muzikos mokytoja ekspertė Danutė Vaitkienė, kiti mokytojai – Violeta Baronienė, Daiva Martikonytė savo grojimu padėjo stiprinti kapelos repertuarą bei pasirodymus užsienio kelionėse.

Prisiminimų vakaro vedėja muzikos mokytoja metodininkė Alytė Vitkauskienė ir Violeta Prakapavičienė pakvietė renginio dalyvius išsakyti savo nuomonę, ar reikėtų teikti Juozo Karpavičiaus kandidatūrą Alytaus miesto garbės piliečio vardui gauti, o, kadangi tokių nuomonių buvo dauguma, buvo surinkti parašai, kurie bus pridėti prie Alytaus miesto savivaldybei teikiamo prašymo. 

Juozo Karpavičiaus dukra Marija Bagdanavičienė dėkodama už išreikštą pagarbą savo tėveliui, paskelbė savo šeimos sprendimą – nuo šiol jos šeimos iniciatyva įsteigiama Juozo Karpavičiaus piniginė premija už geriausiai atliktą jo kūrinį. Planuojama, kad Juozo Karpavičiaus kūrinių atlikimo konkursas vyks kas du metus. Tokia kultūrinė iniciatyva liudija, kad Juozo Karpavičiaus darbai neužgeso – jie gyvi kompozitoriaus muzikoje, šeimos, bendradarbių bei mokinių prisiminimuose.

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2019 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved