foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

Tėvelių dėmesiui! Nuo sausio mėnesio buhalterija kvitus už mokslą siunčia į Jūsų nurodytus asmeninius el. paštus. Pereinamuoju laikotarpiu (sausio ir vasario mėnesiais) kvitai bus pateikti ir popieriniu variantu. Nuo kovo 1 d. kvitai bus siunčiami tik į Jūsų el. paštą.ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai

Plačiau

El. dienynas

El. paštas

2 procentai

2proc

Renginių kalendorius

<<  Rugpjūčio 2019  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Alytaus muzikos mokyklos mokiniai mokslo metus pabaigė skambiu akordu: dvejuose aukšto lygio konkursuose pelnyti laureatų ir diplomanto vardai. Kaune vykusiame II tarptautiniame jaunųjų muzikantų konkurse „Trofeo musicale 2019“ mokytojo eksperto Rimanto Jočio mokinys Matas Chščenavičius, grojęs saksofonu, tapo diplomantu. Tai dar pakankamai jaunas atlikėjas, kuriam viskas prieš akis. Šio mokinio pasiekimo sėkmės dalimi buvo mokytoja Sonata Bazevičienė, labai jautriai ir subtiliai akompanavusi šiam atlikėjui.

Adrijos ir Tautvydo Aleksiūnų fortepijono ir klarneto kamerinis ansamblis – III vietos laureatas. Adrijos mokytoja metodininkė Violeta Baronienė. Šis ansamblis jau kelių tarptautinių konkursų laureatas, nuolat dalyvauja įvairiuose koncertuose ir festivaliuose. Tai broliuko ir sesutės duetas, jau randantis savo kelią muzikiniame gyvenime. Šių jaunųjų atlikėjų meistriškumą vertino garbinga komisija iš Italijos, Baltarusijos ir Latvijos. Komisijos pirmininkas – profesorius Rokas Zubovas, Mikalojaus Konstantino Čiurlionio proanūkis.

Tomis pačiomis dienomis Vilniuje vyko Lietuvos jaunųjų atlikėjų festivalis- konkursas „Linksmieji pasažai“, kuriame dalyvavo tų pačių mokytojų mokinės Vesta Rimšaitė (saksofonas) ir Rimeta Sebeckaitė (fortepijonas). Jos tapo šio konkurso laureatėmis. Šis konkursas ypatingas tuo, kad laureatų koncertas ir iškilmingi apdovanojimai vyksta kitą dieną Vilniaus paveikslų galerijoje, Chodkevičių rūmuose. Šie rūmai – vėlyvojo klasicizmo formų ir tūrių pastatas, formavęsis gotikos ir renesanso laikotarpiu, su vertingais interjero puošybos fragmentais. Šiuo metu rūmuose vyksta įvairūs koncertai, parodos, filmuojamos televizijos laidos. Pagrindinė rūmų salė pasižymi puikia akustika. Laureatų koncertas įprasmino talentingų merginų mokslo metų pabaigą, suteikiant vilties, kad jos jau gali užkariauti ir užsienio konkursų žiuri simpatijas.

Šie Alytaus muzikos mokyklos mokinių laimėjimai rodo, kad mokykloje tinkamai vyksta talentingų mokinių skatinimas dalyvauti įvairiausio lygio konkursuose, kurie ugdo mokinių talentą ir juos rengiančių pedagogų meistriškumą. Vien šiais mokslo metais minėti mokytojai parengė keliolika konkursų, kurie vyko Latvijoje, Italijoje ir mūsų šalyje, laureatų.

Alytaus muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų mokytojas ekspertas Rimantas Jočys

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2019 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved