foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

2020 2021 Stojamieji1ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Liepos 2020  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Gruodžio 6 dieną Muzikos mokyklos mokytojai gilino žinias seminare „Mokinių atmintis ir dėmesys: lūkesčiai ir realybė“. Seminarą vedė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytoja, karjeros ugdymo konsultantė Laura Dubosaitė.

Siekiant gerų mokymosi rezultatų, ypač reikšmingi yra pedagogų gebėjimai užtikrinti nuolatinį mokinių dėmesingumą bei optimaliai išnaudoti atminties potencialą. Pedagogai turi žinoti ir mokėti pritaikyti kuo daugiau įvairių būdų, leidžiančių susidoroti su įvairiomis mokymo problemomis. Mokinių psichikos ypatumų pažinimas ženkliai pagerina mokymo rezultatus bei sukuria žymiai palankesnę mokomąją aplinką.

 

Šiame seminare buvo aptarti mokinių atminties ypatumai, jų įtaka mokymosi kokybei, analizuojamos mokinių dėmesio savybės, būdai, padedantys sutelkti mokinių dėmesį bei pagerintys mokinių atmintį. Mokytojai galėjo kritiškai įvertinti turimą patirtį ir gautas teorines žinias pabandyti pritaikyti praktikoje.

Seminaro lektorė, psichologė, pedagogė, patirtinių mokymų vadovė Laura Dubosaitė negailėjo seminaro dalyviams geros nuotaikos ir nuoširdžių patarimų.

„Lektorės kalbėjimo maniera, minčių dėstymo būdas, žaisminga nuotaika seminare − puikiausia iliustracija, kaip rutiniški teiginiai tampa patraukliais, netikėtais sau patiems atradimais. Dar kartą įsitikinau, jog genialumas slypi paprastume, o mokymo procesas − neišsemiama kūrybos versmė...“ – mokytoja Daiva Martikonytė.

„Laurą Dubosaitę girdėjau jau ne pirmą kartą. Jos seminarai ilgai lieka atmintyje, kadangi yra daug ir lengvai suprantamų pavyzdžių, užduočių ir testų. Ši lektorė neatsiejama nuo humoro ir juoko pro ašaras. Ypač naudinga, mano nuomone, buvo dalis apie valingą ir nevalingą dėmesį, jų derinimą pamokoje“ – mokytoja Jūratė Dambrauskienė.

„Supratau, kad laimėjimus pasiekia mokiniai ne tiek savo nepaprastu talentu, kiek neįprasta kasdienine drausme. Pamokoje turi vyrauti emocinis pastovumas“ – mokytoja Birutė Jočienė.

„Iš šios dienos seminaro man įstrigo mintis apie atmintį, kad išmoktų dalykų išsilaikymas tam tikrą laiką yra labai ribotas ir nereikia stengtis to mokiniui per daug diegti. Aš supratau, kad išlaikyti atmintį yra labai sudėtinga. Matyt, yra trumpalaikė atmintis, kuri išlaiko kelis, pvz. 7 skaičius, kol surenkame telefono numerį. Paskui ši informacija pamirštama arba perduodama ilgam laikymui. Šį faktą naudosiu užduodant užduotis mokiniams“ – mokytojas Rimantas Jočys.

„Seminaras puikus – pagrįstas praktiniais žaidimais. Naudingi patarimai, taiklūs pastebėjimai. Supratau, kad kuo arčiau vaiko, jo pasaulio, tuo lengviau mokyti ir mokytis“ – mokytoja Violeta Dumbliauskienė.

„Įtraukus ir labai prasmingas seminaras. Lektorė sužavėjo žaismingais ugdymo metodais, pateikė puikių pavyzdžių, kuriuos galima pritaikyti ugdymo procese. Mielai sudalyvaučiau ir kituose lektorės renginiuose“ – mokytoja Neringa Miliauskienė.

„Labai prasmingas seminaras. Lektorė išlaikė klausytojų tiek valingą, tiek nevalingą dėmesį. Sveikas humoras ir vaizdingos priemonės, ką dar galima pritaikyti savo darbe?“ – mokytoja Genovaitė Baniukevičienė.

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2020 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved