foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

2020 2021 Stojamieji1ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Rugsėjo 2020  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Nuorodos

Pirmąkart „Dainų dainelė“ buvo surengta dar 1974-aisiais. Tuomet ją rengė Lietuvos televizija, kurios muzikos redakcijos darbuotojai ir sugalvojo konkurso idėją. Nuo 1998 m. konkursą organizuoja Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla.

„Dainų dainelė“ yra ilgametis, žiūrovų pamėgtas kas antrus metus rengiamas dainų konkursas. Jame kviečiami dalyvauti 3–19 metų vaikai ir mokiniai iš visos Lietuvos. Šiemet žiemą prasidėjusios konkurso televizijos transliacijos dėl COVID-19 pandemijos ir šalyje paskelbto karantino buvo laikinai sustabdytos, o vėliau nukeltos į rudenį.

Skaityti daugiau...

Spalio 12 d. Alytaus muzikos mokykloje vyko susitikimas su Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Pedagogikos katedros docentėmis dr. Lolita Piličiauskaite ir dr. Giedre Gabnyte-Bizevičiene. Dėstytojos pristatė „Emocinio imitavimo metodą“, kuris skirtas mokiniams mokytis suprasti savo emocijas ir jas perteikti atliekant muzikinius kūrinius. Šis metodas skatina mokytojus plėtoti muzikos mokytojo profesinę kompetenciją, leidžiančią harmonizuoti ugdytinių dvasinį pasaulį, mąstymą, vidinius išgyvenimus, pagrindinį dėmesį teikiant dešiniojo smegenų pusrutulio, atsakingo už teigiamas menines, estetines emocijas, veiklai skatinti.

Skaityti daugiau...

„Štai raudonas ir geltonas, o tas žalias ant šakos, aš paklausiau rudenėlio – ar ilgai jis ten kabos? Vėjas pučia neramus, drasko medžių lapelius. Kiek prikrito žemėn jų – suskaičiuoti negaliu“.

Šiomis linksmomis eilėmis prasidėjo vidinio muzikalumo ir artistiškumo ugdymo renginys „Koncertinė praktika-pamoka“, įvykęs spalio 9 dieną.  Į Muzikos mokyklos Koncertų salę susirinko renginio dalyviai, juos rengę mokytojai, svečiai. Šis renginys jau tapęs tradiciniu, žiūrovai ir atlikėjai jau moka klausytis koncerto ir žino, kaip elgtis renginio metu. Trumpai buvo pakalbėta apie elgesį koncerto metu, apie mobiliųjų telefonų naudojimą, apie atlikėjų palaikymą aplodismentais.  Renginį vedė Violeta Dumbliauskienė, muzikos mokytoja metodininkė ir 2 klasės mokinė Gustė Tuminauskaitė.

Skaityti daugiau...

Spalio 7 d.  Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje pristatyta muzikos mokytojos metodininkės Jolantos Sabonienės autorinė vilnos darbų paroda ,,Rudens spalvų žaisme...“

Parodoje eksponuojamos iš vilnos veltos gėlės, margaspalviai šalikėliai, taip pat lankytojus džiugina  iš vilnos „piešti“ rudeniniai paveikslai.

Skaityti daugiau...

Visą spalio mėnesį Alytaus muzikos mokykloje vyksta kvalifikacijos tobulinimo programa mokytojams „Skaitmeninio raštingumo ir informacinio turinio pritaikymas ugdyme“, skirta pedagogų skaitmeninės įrangos, kompiuterinio raštingumo, įgūdžių bei žinių apie programų taikymą ugdymo proceso tobulinimui. Mokytojai taip pat gilina žinias dirbdami su Microsoft programinės įrangos komunikacinėmis platformomis – Teams, Outlook, susipažįsta su internetinių socialinių tinklų Facebook, YouTube platesnėmis panaudojimo galimybėmis mokytojo darbe. Kvalifikacinės programos metu pedagogai ne tik įgyja teorinių žinių, bet ir išbando jas pritaikyti praktiškai.

Skaityti daugiau...

Žvelgiant į spalvingas, liepsnojančias klevų viršūnes, geltona skraiste pasipuošusius beržus, supranti, kad jau paskutinės rugsėjo dienos, įsibėgėja ruduo...  Jis kaip niekad džiugus, nes rugsėjo 28 d. į Alytaus muzikos mokykloje vykstantį vidinio muzikalumo ir artistiškumo ugdymo renginį „Koncertinė praktika-pamoka“ susirinko atlikėjai ir klausytojai.

Skaityti daugiau...

Mokslo metų pradžia šiemet neįprasta – į Mokslo ir žinių dienos minėjimą Alytaus muzikos mokykloje susirinko tik mažieji pirmokai su savo tėveliais.

Tam, kad būtų įmanoma laikytis saugaus atstumo, buvo nuspręsta renginį padalyti į dvi dalis. Į pirmąją dalį sugužėjo pirmokėliai, pasirinkę fortepijono specialybę, pučiamuosius instrumentus, arba teatro programą. Prasidėjus renginiui, Goda ir Joris Gudelevičiai (mokytojai – Birutė Jočienė, muzikos mokytoja metodininkė, ir Rimantas Jočys, muzikos mokytojas ekspertas) kartu su renginio svečiais sugiedojo Lietuvos Respublikos himną.

Skaityti daugiau...

Liepos 1 d. Alytaus muzikos mokykloje buvo pagerbti XXVIII respublikinio Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkurso laureatai, diplomantai, dalyviai ir jų mokytojai bei koncertmeisteriai. Juos pasveikino direktorė prof. dr. Aldona Vilkelienė. Mokiniai gavo atminimo dovanas, laureato diplomus, o mokytojai ir koncertmeisterės – padėkos raštus bei Muzikos mokyklos atminimo dovanėles.

Skaityti daugiau...

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2020 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved