Muzikos mokyklos mokytojų pažintis su jaunaisiais talentais

  • Post comments:0 Comments

Mokslo metų pradžia šiemet neįprasta – į Mokslo ir žinių dienos minėjimą Alytaus muzikos mokykloje susirinko tik mažieji pirmokai su savo tėveliais.

Tam, kad būtų įmanoma laikytis saugaus atstumo, buvo nuspręsta renginį padalyti į dvi dalis. Į pirmąją dalį sugužėjo pirmokėliai, pasirinkę fortepijono specialybę, pučiamuosius instrumentus, arba teatro programą. Prasidėjus renginiui, Goda ir Joris Gudelevičiai (mokytojai – Birutė Jočienė, muzikos mokytoja metodininkė, ir Rimantas Jočys, muzikos mokytojas ekspertas) kartu su renginio svečiais sugiedojo Lietuvos Respublikos himną.

Alytaus miesto savivaldybės vicemerė Jurgita Šukevičienė mokiniams linkėjo kūrybiškumo, pasidžiaugė Muzikos mokyklos renginiais internete karantino metu. Sveikinimo žodžių negailėjo Lietuvos Respublikos seimo narys Robertas Šarknickas bei Muzikos mokyklos direktorė prof. dr. Aldona Vilkelienė. Direktorė taip pat pristatė Muzikos mokyklos mokytojus.

Antroji iškilmingo minėjimo dalis prasidėjo akordeono muzika – jaunasis akordeonininkas Elijus Stasiukynas (muzikos mokytoja metodininkė Violeta Ligeikienė) atliko Genadij Podelskij „Gaidžio polka“. Į salę šįkart susirinko Akordeono, Styginių instrumentų ir Liaudies instrumentų skyrių 1 klasės mokiniai su savo tėveliais.

Renginį vedė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gabrielė Dambauskaitė.

Nors šventė buvo kukli, tačiau itin jauki ir spinduliuojanti geromis emocijomis – šiandien čia juk įvyko pirmasis Muzikos mokyklos mokytojų susitikimas su jaunaisiais talentais!

Laima Žurava, Alytaus muzikos mokyklos bibliotekininkė

Parašykite komentarą