Alytaus muzikos mokyklos 2021–2022 m. m. mokinių šalies, tarptautinių konkursų, festivalių-konkursų laureatų ir juos parengusių mokytojų apdovanojimo ceremonija

Birželio 7 d. Alytaus muzikos mokykloje vyko 2021–2022 m. m. mokinių šalies, tarptautinių konkursų, festivalių-konkursų laureatų ir juos parengusių mokytojų pagerbimo ceremonija.

„Ten kur baigiasi žodžiai, prasideda muzika – pasakė vokiečių poetas Heirichas Heinė. Galiu pasakyti, kad tai užrašyta ne tik jūsų mokyklos tinklalapyje, bet įtvirtinta realiais darbais. Šioje muzikos mokykloje gimstanti muzika sulaukė daugybės įvertinimų taip be žodžių garsindama ne tik moksleivių ir mokytojų vardus, bet ir patį miestą. Žinau, kad visi šie apdovanojimai kainavo daugybę tiek mažųjų muzikantų, tiek jų pedagogų darbo valandų, todėl noriu nuoširdžiai padėkoti, kad negailėjote jų, pasinaudojote savo talentu ir džiuginate mus visus savo pasiekimais. Ačiū Jums – tęskite savo sėkmės kelionę ir nepamirškite, kad muzika sujungia“, – sveikindama susirinkusius sakė Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė.

Muzikos mokyklos laureatus, juos parengusius mokytojus sveikino Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Giedrius Griškevičius ir Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė, Muzikos mokyklos kuratorė Ramunė Aliukonienė.

Muzikos mokyklos direktorė Gabrielė Dambauskaitė pasidžiaugė puikiais 2021–2022 mokslo metų rezultatais – aukščiausias prizines vietas ir diplomus iškovojo daugiau nei 200 laureatų. Muzikos mokyklos mokiniai dalyvavo 57 konkursuose. Tai – Orbetello Junior International Piano Competition (Italijos Respublika), tarptautinis konkursas „Edelweiss 2021“ (Austrijos Respublika), tarptautinis muzikos konkursas Val Tidone (Italijos Respublika), tarptautinis fortepijono, akordeono, kamerinių ansamblių konkursas „AKORDEON ART plus 2021“ (Sarajevas, Bosnija ir Hercegovina), XIII virtualus tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos konkursas „Giovani virtuosi“ (Alytaus muzikos mokykla), IX Lietuvos jaunųjų atlikėjų lietuviškos muzikos virtualaus konkurso „Atlėk, sakale“ (Alytaus muzikos mokykla), Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ ir daugelis kitų.

Laureatus parengė 35 Muzikos mokyklos mokytojai. Daugelis mokinių yra daugkartiniai įvairių konkursų laimėtojai, kuriuose jie dalyvavo kaip solistai ir kaip instrumentinių ansamblių dalyviai. Apdovanojimų ceremonijos metu mokiniams ir mokytojams įteikti medaliai, simbolinės taurės ir padėkos. Muzikinį sveikinimą renginio dalyviams skyrė „Draugų-laureatų“ ansamblis. Mokinius parengė mokytojos metodininkės Violeta Ligeikienė ir Daiva Martikonytė. Apdovanojimo ceremoniją vedė muzikos mokytoja metodininkė Neringa Valvonienė.

Sveikiname laureatus ir jų mokytojus!!!