Alytaus muzikos mokyklos baigimo pažymėjimų įteikimo šventė „Po mūzos sparnu“

Birželio 15 d. Alytaus muzikos mokykloje buvo pagerbti absolventai, jiems įteikti mokyklos baigimo pažymėjimai ir direktorės padėkos už puikų mokymąsi. Renginyje sveikinimo žodžius tarė Alytaus miesto savivaldybės vicemerė Jurgita Šukevičienė ir Muzikos mokyklos direktorė Gabrielė Dambauskaitė.

Šiandien Muzikinė Mūza išskleidė sparnus, ir simboliškai į savarankišką muzikinį gyvenimą išėjo 90 Muzikos mokyklą baigusiųjų absolventų. Tačiau tai nereiškia, kad mokslo metai jau baigėsi, dauguma mokinių gros Simfoniniame, Pučiamųjų, Akordeonistų, Liaudies instrumentų orkestruose, įvairiuose ansambliuose, gros koncertuose, konkursuose, festivaliuose, tokiuose, kaip – Alytaus miesto šventės „Augc, žydėc, mylėc“ renginiuose, Dzūkų dainų ir šokių šventė „Tradicijų keliu“, Tarptautiniame folkloro festivalyje Durres (Albanija) (birželio 29–liepos 7 d.), Simfoninio orkestro „Svajonė“ kūrybinėje stovykloje „Muzika – geriausias tiltas tarp žmonių“ (rugpjūčio 21–25 d.) ir kituose renginiuose.

Gabiausieji mokiniai tęs muzikos studijas Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykloje, konservatorijose ar aukštosiose muzikos institucijose. Tai – Austėja Skorochodovaitė (mokytoja Vita Naujiekienė), Greata Sarpaliūtė (mokytojos – Monika Ryškutė-Žimailė ir Justina Jočytė-Orinienė), Beatričė Abariūtė (mokytoja Lina Abromavičienė).

Brangūs absolventai, linkime, kad visada atsimintumėte, kad esate unikalūs, talentingi ir ypatingi žmonės! Jums teko prisiliesti prie didžiojo muzikos meno, kuris praturtino jūsų gyvenimą skambiais garsais. Pasitikėkite savimi! Pasiekite tikslus, kuriuos užsibrėžėte sau ateityje! Linkime jums gyventi tokį suaugusiųjų gyvenimą, kad kiekvienas mokytojas, esantis šioje salėje išdidžiai pasakytų: „Prisimenu šį žmogų, jis buvo mano mokinys!“

admin
Author: admin