Aukso medalis virtualiame festivalyje-konkurse „Paryžiaus žvaigždės“

Tarptautinis festivalis-konkursas „Paryžiaus žvaigždės“ („Etoiles De Paris“) vyksta Paryžiuje. Šio renginio pagrindinis tikslas – surasti ir atskleisti talentingus atlikėjus ne tik iš Europos, bet ir viso pasaulio, bei pedagogų profesinio meistriškumo kėlimas.

Nuo 2020 m. dėl pasaulinės sveikatos krizės, sukurta nauja šio renginio koncepcija ir skaitmeninė forma. Esant apribotoms keliavimo galimybėms, nauja alternatyvi erdvė sukūrė atlikėjams galimybę atskleisti savo kūrybiškumą, parodant savo įgūdžius profesionalams ir komisijos nariams, o viso pasaulio žiūrovams stebėti parengtus pasirodymus.

Festivaliui-konkursui reikėjo parengti trumpą tiesioginio ir nesumontuoto  pasirodymo vienoje erdvėje (namuose, scenoje, klasėje, ar kitoje tinkamoje vietoje) vaizdo įrašą.

Lapkričio 17 dieną vyko festivalio dalyvių pasirodymų internetinė transliacija. Konkurse dalyvavo ir Alytaus muzikos mokyklos akordeono skyriaus moksleivis Gabrielius Zenevičius. Jis atliko Genadij Podelskio „Gaidžio polką“. 19 dieną buvo paskelbti konkurso rezultatai ir laureatams elektroniniu paštu išsiųsti apdovanojimai. Gabrieliaus pasirodymas buvo įvertintas pirmos vietos diplomu ir aukso medaliu.

Akordeono mokytoja metodininkė Violeta Ligeikienė

admin
Author: admin