Gegužės 8 dieną Alytaus muzikos mokykloje įvyko 1–3 klasių mokinių konkursas „Būk artistas“. Renginį pradėjo Mokyklos direktorė, mokytoja metodininkė Gabrielė Dambauskaitė. Ji pasveikino visus dalyvius ir palinkėjo pačios didžiausios sėkmės.
Konkurso dalyvių artistiškumą ir atlikimo meistriškumą vertino geriausi vyresniųjų klasių mokiniai, turintys didelę sceninę patirtį ir laimėję daugelyje konkursų prizines vietas: Augustas Ambrasas (8 kl., fortepijonas), Deimantė Kušnerovaitė (8 kl., kanklės), Elita Stasiukynaitė (8 kl., akordeonas), Austėja Navickaitė (IU, fleita) ir Patricija Zenevičiūtė (8 kl., fortepijonas).
Konkurso metu galimybė balsuoti buvo suteikta ir žiūrovams. Jiems balsavimo lapelius dalino ir balsus skaičiavo Rūta Surdokaitė ir Urtė Surdokaitė. Daugiausiai žiūrovų balsų surinkę konkurso dalyviai buvo apdovanoti „Žiūrovų simpatijų diplomais“: Ąžuolas Jaruševičius, 3 kl. – 1 vieta (27 balsai), Benas Tamulionis, 1 kl. – 2 vieta (17 balsų), Rusnė Majauskaitė, 2 kl. – 3 vieta (12 balsų) ir Atėnė Palionytė, 1 kl. – 3 vieta (12 balsų).
Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti renginio dovanėlėmis ir laureatų diplomais, o vertinimo komisijos nariai – Muzikos mokyklos direktorės Gabrielės Dambauskaitės padėkomis.
Renginį vedė mokytoja metodininkė Rūta Vaičaitienė, renginį organizavo mokytoja metodininkė Violeta Ligeikienė.
Sveikiname visus dalyvius ir laureatus. Linkime tapti ne tik mūsų Mokyklos, bet ir didžiųjų pasaulio scenų artistais.