Būk artistas
Gegužės 8 dieną Alytaus muzikos mokykloje įvyko 1–3 klasių mokinių konkursas „Būk artistas“. Renginį pradėjo Mokyklos direktorė, mokytoja metodininkė Gabrielė Dambauskaitė. Ji pasveikino visus dalyvius ir palinkėjo pačios didžiausios sėkmės.…