Dainuoju šalelei Lietuvai

Kovo 9 d. Alytaus muzikos mokykloje vyko IV Alytaus miesto ir rajono lopšelių-darželių, bendrojo ugdymo mokyklų bei neformaliojo ugdymo įstaigų konkursas „Dainuoju šalelei Lietuvai“. Konkurso tikslas – skatinti mokinių saviraišką, kūrybiškumą, puoselėti tautiškumą, kultūrines vertybes ir meilę Tėvynei.

Konkurso dalyvius šiltai pasveikino ir sėkmės palinkėjo Alytaus muzikos mokyklos direktorė Gabrielė Dambauskaitė, o konkurso rėmėjo vardu – Alytaus miesto klubo Zonta viceprezidentė Rima Dabulienė.

Konkurse dalyvavo gausus būrys dainorėlių iš Alytaus miesto ir rajono lopšelių-darželių, bendrojo ugdymo mokyklų bei formalųjį švietimą papildančio ir neformaliojo ugdymo įstaigų.

Daineles šalelei Lietuvai atliko dainininkai iš Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos skyriaus ,,Pušynėlis“, Alytaus Panemunės progimnazijos PU ir skyriaus ,,Putinėlis“, Alytaus Piliakalnio progimnazijos skyriaus ,,Nykštukas“, Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos skyriaus ,,Girinukas“, Alytaus jaunimo centro, Alytaus Dzūkijos mokyklos, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos ir Alytaus muzikos mokyklos.

Konkurso dalyvius vertino komisija: Neringa Valvonienė, Alytaus muzikos mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, muzikos mokytoja metodininkė; Aušra Pajedaitė-Jarmalavičienė, Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos muzikos mokytoja metodininkė; Giedrė Petkevičienė, Alytaus Dainavos progimnazijos muzikos mokytoja metodininkė.

Konkurso komisijos nariai įteikė atlikėjams laureatų diplomus ir pasidžiaugė šauniu dainininkų pasirengimu konkursui. Už saldžias dovanėles konkurso dalyviams dėkojame konkurso globėjui Alytaus miesto klubui Zonta.

Konkurso organizatorė, muzikos mokytoja ekspertė Jolanta Sabonienė pasidžiaugė, kad meilė šalelei Lietuvai, jos grožiui ir laisvei skambėjo kiekvienoje dainoje. Džiugu, kad muzika įkvepia dainuoti ir mylėti šalelę Lietuvą.

admin
Author: admin