Labdaros koncertas

  • Post comments:0 Comments

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondo inicialyva balandžio 25 d. buvo suorganizuotas labdaros koncertas Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centre. Koncerte dalyvavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos prof. Reginos Maciūtės dainavimo klasės studentė Aurelija Stasiulytė (mecosopranas) ir Alytaus muzikos mokyklos mokiniai Greta Sarpalūtė (2 kl., fleita, mokytoja Justina Jočytė-Orinienė), Vilė Peleckytė (4 kl., akordeonas, mokytoja Violeta Ligeikienė, koncertmeisterė Sonata Bazevičienė), Kipras Gudzinevičius (8 kl., saksofonas, mokytojas Rimantas Jočys) ir Rugilė Reškevičiūtė (pagilintas ugdymas, fortepijonas, mokytoja Violeta Baronienė).

Vienas iš fondo tikslų buvo suteikti seneliams, ligotiems žmonėms naujų gražių emocijų, praskaidrinti jų ganėtinai blankią ir sunkią kasdienybę, o vaikams – suprasti kokią galią turi jų atliekama muzika ir mokytis ja dalintis.

Direktorė Daiva Gudzinevičienė dėkojo ir labai džiaugėsi Aurelijos Stasiulytės bei Muzikos mokyklos mokinių muzikavimu, parodyta Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondo gražia iniciatyva, įteikė dalyviams padėkos raštus ir saldžias dovanėles.

Parašykite komentarą