Muzikuoju su klasės draugu

Balandžio 24 d. Alytaus muzikos mokykloje vyko bendramokyklinis festivalis „Muzikuoju su klasės draugu“. Scenoje susitiko klasės draugai, kuriuos jungia ne tik pamokos, bet ir bendras ritmas, bendros repeticijos, bendras jaudulys prieš išeinant į sceną. Išgirdome kaip skamba ir „draugauja“ skirtingi instrumentai. Kaip iš daugelio „aš“ gimsta vienas „mes“, nes draugystė niekada neskamba viena.

Įvairių instrumentų ansambliai klausytojus pakvietė į kelionę per skirtingas epochas ir muzikos stilius – nuo senųjų laikų iki šiuolaikinių kūrinių. Mokinius koncertui parengė mokytojai: Violeta Ligeikienė, Ilona Vasiliauskienė, Diana Klemkaitė, Daiva Martikonytė, Sonata Bazevičienė, Regina Botyrienė, Audronė Venckūnienė, Povilas Paukštė, Emilija Minkevičiūtė, Justina Jočytė Orinienė, Mindaugas Orinas, Violeta Baronienė ir Vita Naujikienė. Renginį organizavo mokytoja Violeta Baronienė. Renginį užbaigė koncerto vedėjoa Ilona Vasiliauskienė žodžiais: „Jei kartais gyvenime pritrūks nuotaikingos muzikos, visada galima susirasti klasės draugą… ir pagroti kartu!“

admin
Author: admin