Šeimyninių tradicijų kūrimas muzikuojant šeimoje

Groti drauge su artimiausiais šeimos nariais ypač svarbu – tai yra labiausiai visus suburianti veikla, kurianti tvirtus ryšius, vienijanti skirtingas kartas, tai suteikia nepaprastai daug džiaugsmo ir malonumo, skatina artimesnį bendravimą šeimoje. Gegužės 10 d. Alytaus muzikos mokykloje vyko koncertas „Muzikuokime šeimose”, skirtas Tarptautinei šeimos dienai. Koncerte grojo Muzikos mokyklos mokiniai, jų šeimos nariai, draugai ir mokytojai.

Tai puiki galimybė įgyti sceninės patirties, sustiprinti tarpusavio ryšius. Koncerte dalyvavo 23 šeimos, iš viso 53 dalyviai – tai Elita, Elijus ir Elvinas Stasiukynai; Rusnė ir Rojus Mandeikai; Monika ir Danielė Struckaitės ir puseserė Darija Ciūnytė; Emilija Vaišnoraitė, Evelina Vaišnorienė ir močiutė Laimutė Butrimavičienė; Raigardas ir Einoras Brokevičiai; Sofija ir Atėnė Valaitytės; Amelia Bačiūnaitė ir puseserė Liepa Jankauskaitė; Jonukas ir Ieva Mickevičiai; Simonas ir Smiltė Nastulevičiai; Elija ir Eneida Galubauskaitės; Marta ir Majus Trimailovai; Jokūbas ir Darija Ciūniai; Izabelė ir Lukrecija Zautraitės; Viltė ir Augustė Sebestinaitės; Patricija ir Urtė Keršytės; Emilijus ir Vanesa Kerevičiai; Amelija ir Benita Cilciūtės; Paulina ir Rugilė Vitkauskaitės; Agota, Kotryna ir Rapolas Lastauskai; Auksė, Ąžuolas ir Žilvinas Bielskiai; Ema Krikščiūnaitė, Ingrida Krikščiūnienė ir Diana Klemkaitė; Gabrielius ir Patricija Zenevičiai; Domas ir Indra Grimalauskai.

Šeimyniniams ansambliams koncertui pasirengti padėjo mokytojai – Audronė Venckūnienė, Aurelijus Vilkelis, Diana Klemkaitė, Dainius Platūkis, Edita Radvilavičienė, Gražina Noreikienė, Ingrida Krikščiūnienė, Ilona Vasiliauskienė, Jolana Gumauskienė, Justina Jočytė-Orinienė, Kristina Zubrickaitė, Mindaugas Orinas, Rima Beitnarienė, Regina Botyrienė, Rimantuas Jočys, Rūta Vaičaitienė, Ramūnas Valaitis, Violeta Baronienė, Violeta Ligeikienė, Vita Naujikienė.

Šios dienos koncertas dar kartą įprasmino ir pratęsė šeimyninio muzikavimo tradiciją. Šeimyninis muzikavimas padeda ne tik atsigręžti į šeimą, sutvirtinti šeimyninius ryšius, bet ir kurti vaikų, tėvų, senelių bendravimo tradicijas. Dėkojame šauniai Stasiukynų šeimynėlei už renginio atmosferos kūrimą, saldžiuosius obuoliukus, o mamytei Aušrai už koncerto vedimą. Dėkojame visiems, kurie dalijosi muzikavimo džiaugsmu su kitais.

admin
Author: admin