Senuosius metus palydint

„Girdi? Tai tyla, tai muzika, tai šviesos žiburys… Kiek nedaug reikia, kad žmogus pasijustų laimingas.“ – tokiais žodžiais, gruodžio 22-ąją dieną, Alytaus muzikos mokyklos Teatro skyriaus mokytojas, aktorius Tomas Pukys pradėjo mokytojų šventinį koncertą „Senuosius metus palydint“. Tai tradicinis renginys, kurį mokytojai skiria savo mokiniams, jų tėveliams bei miesto visuomenei.

Renginyje svečiavęsis Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Labukas sveikino mokyklos bendruomenę, prisiminė savo vaikystę, kai būdamas vaikas nedrąsiai laikė muzikos instrumentą ir kaip dabar klausant kitų grojančių vaikų ar mokytojų, jam ne kartą tenka susijaudinti.

Mokytojai, atlikdami gražiausius kūrinius, suvirpino ne vieno širdį. Koncerto metu žiūrovai klausėsi obojaus, akordeono, fortepijono, fleitos, styginių instrumentų garsų, kurie suteikė šventinės ramybės ir susikaupimo.

Koncerte, muzikos kūrinius atliko mokytojos – Monika Ryškutė-Žimailė, Lina Abromavičienė, Eglė Čeponaitė, Ingrida Krikščiūnienė, Daiva Martikonytė, Kristina Zubrickaitė, Diana Klemkaitė, Rūta Vaičaitienė, Violeta Ligeikienė ir Ilona Vasiliauskienė.

Muzikos mokyklos direktorė Gabrielė Dambauskaitė dėkojo atlikėjams, sveikino visus su Šv. Kalėdomis bei artėjančiais Naujaisiais metais. Direktorė linkėjo sveikatos, tikėjimo ir svajonių išsipildymo.

admin
Author: admin