VIRGINIJA SURVILAITĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorė ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Vargonų klasės studentės – Akvilė Kergytė, Gintarė Baltakytė, Eglė Maciukevičiūtė ir Živilė Meiliūnaitė.

„Keturios jaunos ir entuziastingos vargonininkės dėkoja už suteiktą galimybę vargonuoti gražioje Jūsų mokyklos salėje. Kiekviena pažintis su Naujais vargonais plečia mūsų akiratį ir atveria kelius naujiems ieškojimams. Džiaugiamės, kad Mindaugas Orinas neužmiršta mūsų ir linkime jam visokeriopos sėkmės!“


SAMUELIS TACAS, Niujorko (JAV) kineziterapeutas ir VLADIMIRAS MAJOROVAS, fortepijono mokytojas, gydytojas. Muzikos mokykloje svečiai pristatė knygą „Dirbančios rankos“.

„Šiandien man buvo nepamirštama diena… Buvau ant scenos muzikos mokyklos, kurioje neturėjau laimės mokytis, bet jos kvapas ir energija man įskiepijo meilę muzikai“


JUDITA LEITAITĖ, Lietuvos dainininkė (mecosopranas), tarptautinių konkursų laureatė, įvertinta Vytauto Didžiojo ordino Riterio kryžiumi ir Lina Burbaitė, pianistė

“Geriausi Jums linkėjimai… Stiprybės, kantrybės laimės. Nuoširdus ačiū už Jūsų širdžių šilumą, šypsenas. Būkit laimingi, … dalinkit šilumą, meną.”


Muzikas DAVIDAS GERINGAS ir balerina  EMI HARIYAMA

„Alytaus muzikos mokyklai linkime daug sėkmės muzikoje ir gyvenime“


RASA KUBILIENĖ, M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“ valdybos pirmininkė

„Širdingai dėkoju už šilumą, profesionalumą, geranoriškumą, rengiant bendrą koncertą“


ROKAS ZUBOVAS, pianistas, prosenelio M. K. Čiurlionio – kūrybos žinovas

„Dėkingas mokyklai už šviesias klausytojų akis, linkėdamas skleisti Alytuje muzikos dvasią“.


ŽILVINAS MEŠKUOTIS, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Gabiųjų vaikų centro vedėjas

 „Ačiū už rūpestį profesinės linkmės muzikiniams ugdymui, už muzikinio ugdymo sistemos išsaugojimą“


Doc. AUDRONĖ ŽIGAITYTĖ-NEKROŠIENĖ, kompozitorė, Lietuvos muzikų sąjungos prezidentė ir Alytaus muzikos mokyklos direktorė doc. dr. Aldona Vilkelienė

„… norėčiau palinkėti puoselėti tai, kas jau sukurta, o mes – Lietuvos muzikų bendruomenė – stengsimės Jums padėti…“


Pianistas PETRAS GENIUŠAS, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno, Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos premijų laureatas, profesorius.

„ …nuoširdūs linkėjimai mano mieliems draugams iš Alytaus…“


Smuiku griežia RAIMUNDAS KATILIUS, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, profesorius, jam akompanuoja  PETRAS GENIUŠAS.

„ …jūsų mokykla yra tikras meno židinys ir gali būti pavyzdžiu daugeliui, daugeliui muzikos mokyklų. Ačiū visiems!“ (R. Katilius)


MŪZA RUBACKYTĖ, pianistė, muzikos pedagogė, Europos konservatorijos Paryžiuje bei Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorė, kultūros veikėja, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė.

 „Kiekvienas susitikimas su Jumis visais – šventė! Ačiū už šilumą…“