Alytaus muzikos mokyklos 2022–2023 m. m. mokinių šalies, tarptautinių konkursų, festivalių-konkursų laureatų ir juos parengusių mokytojų apdovanojimo ceremonija

Birželio 13 d. Alytaus muzikos mokyklos kiemelyje vyko 2022–2023 m. m. mokinių šalies, tarptautinių konkursų, festivalių-konkursų laureatų ir juos parengusių mokytojų pagerbimo ceremonija.

Muzikos mokyklos direktorė Gabrielė Dambauskaitė pasidžiaugė puikiais 2022–2023 mokslo metų rezultatais – aukščiausias prizines vietas iškovojo per 200 laureatų. Muzikos mokyklos mokiniai dalyvavo 57 tarptautiniuose, respublikiniuose, regioniniuose, mokyklos konkursuose ir festivaliuose. Iš jų 13 tarptautinių konkursų Italijoje, Austrijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje. Pažymėtini tokie tarptautiniai ir respublikiniai konkursai, kaip XV nacionalinis Jono Švedo, XXX respublikinis Juozo Pakalnio, tarptautinis „Muzikinė mažųjų mozaika“, „Vienna stars 2023“, „Atlėk, Sakale“, „Melodijos ir ritmai“, „Karališkasis barokas“, „Vilnius 2023“, „W. Gillocko pasažai“, „Akimirkos“, „Naujieji atradimai 2023“, „Clarinetto Virtuoso“, „Opus 2023“ ir daugelis kitų. Sėkmingas Alytaus simfoninio orkestro „Svajonė“ pasirodymas Pabaltijo Jaunimo Simfoninių orkestrų festivalyje. Mokytojos – Gražina Noreikienė, Regina Botyrienė ir Daiva Grabauskienė su mokiniais ką tik grįžo iš tarptautinio folkloro festivalio Kroatijoje. Liepos mėnesį mokytojos Rita Frendzelienė ir Edita Radvilavičienė su mokiniais vyksta į folkoro festivalį Albanijoje.

Kai kurie mokiniai yra daugkartiniai įvairių konkursų laimėtojai, kuriuose jie dalyvavo kaip solistai ir kaip instrumentinių ansamblių dalyviai. Laureatus parengė 41 Muzikos mokyklos mokytojas. Svarbu ne tik dalyvauti konkursuose, bet ir būti įvertintiems už nuopelnus. Renginyje išdalyti medaliai ir padėkos laureatams ir juos parengusiems mokytojams. Sveikinimai visiems!

admin
Author: admin