Šeimų muzikavimo šventė Alytaus muzikos mokykloje

Gegužės 13 d. Alytaus muzikos mokykloje vyko koncertas „Muzikuokime šeimose“, skirtas Tarptautinei šeimos dienai. Tai puiki galimybė įgyti sceninės patirties, sustiprinti tarpusavio ryšius, dalytis muzikavimo džiaugsmu su kitais.

„Šeima, grojimas drauge su artimiausiais šeimos nariais ypač svarbu – tai suteikia nepaprastai daug džiaugsmo ir malonumo“ – džiaugėsi muzikos mokyklos direktorė Gabrielė Dambauskaitė.

Koncerte grojo sesutės, broliukai, pusesrės, mamytės. Dauguma iš jų  – specialiai šiam koncertui susibūrę Benas, Vytė ir Jolanta Saboniai; Adelina Jakučionytė su mama Gita Jakučioniene; puseserės – Danielė Struckaitė ir Darija Ciūnytė; sesutės – Deimantė ir Dominyka Peciulevičiūtės; sesutė ir brolis – Samanta ir Augustas Ambrasai; brolis ir sesuo – Augustinas ir Austėja Bartkevičiai; brolis ir sesuo – Marijus ir Deimantė Goceikiai; sesutės Danielė ir Barbora Jankauskaitės; sesutė ir broliukas – Auksė ir Žilvinas Bielskiai; sesutės Goda ir Miglė Mažeikaitės; brolis ir sesuo – Emilijus ir Vanesa Kerevičiai; brolis ir sesuo – Elijus ir Elita Stasiukynai; sesutės Amelija ir Benita Cilciūtės; sesutės Viltė ir Augustė Sebestinaitės; mama su dukra – Patricija Ivanauskaitė ir Margarita Ivanauskienė; sesutės Urtė ir Luka Ražanauskaitės; brolis, sesuo ir draugas – Kristupas, Paulina Kosai ir Arminas Kilinskas; brolis ir sesuo – Domas ir Indra Grimalauskai; brolis ir sesuo – Tautvydas ir Adrija Aleksiūnai.

Koncertą vedė žavinga Sabonių šeimynėlė – Benas, Vytė ir jų mama, muzikos mokytoja ekspertė Jolanta Sabonienė.

Šeimyniniams ansambliams koncertui pasirengti padėjo mokytojai – Rimantas Jočys, Violeta Baronienė, Violeta Ligeikienė, Daiva Martikonytė, Rima Beitnarienė, Vita Naujikienė, Jūratė Dambrauskienė, Ingrida Krikščiūnienė, Diana Klemkaitė, Rita Frendzelienė, Violeta Prakapavičienė, Ilona Vasiliauskienė, Edita Radvilavičienė, Lina Abromavičienė, Genovaitė Baniukevičienė, Sonata Bazevičienė, Ramūnas Valaitis.

admin
Author: admin