Antrojo muzikos instrumento konkursas „Noriu būti Muzikantu“

Gegužės 12 dieną Alytaus muzikos mokykloje vyko I Muzikos mokyklos mokinių konkursas-festivalis „Noriu būti Muzikantu“, kuriam pradžią davė daugiau kaip prieš dešimtmetį įvykęs pirmasis taip pavadintas antrojo muzikos instrumento mokinių koncertas. Vieni mokiniai pasirinko groti festivalyje, kuriame reikėjo pagroti po vieną kūrinį, drąsesni varžėsi konkurse, atlikdami du kūrinius. Mokiniai, besimokantys smuiko, akordeono, liaudies instrumentų, pučiamųjų ar dainavimo skyriuose, grojo fortepijonu ir ukulėle. Džiugu, kad tarp klausytojų salėje buvo padrąsinti jaunųjų muzikantų atėję tėveliai ir seneliai.

Pasibaigus konkursinei programai, kol vertinimo komisija (pirmininkė – mokyklos direktorė Gabrielė Dambauskaitė, nariai – mokytojos Jūratė Dambrauskienė ir Violeta Ligeikienė) skaičiavo balus, skambėjo festivalio dalyvių pasirodymai. Komisija nusprendė, kad visi dalyviai pasirodė puikiai ir yra verti laureato diplomo. Daugiausiai balų surinko ir I vietos laureato diplomus laimėjo Liepa Butrimaitė (mokytoja Sonata Bazevičienė), dainuojanti Vaikų chore; Elita Stasiukynaitė (mokytoja Violeta Ligeikienė, akordeono specialybė) ir ukulėle grojęs obojininkas Tomas Ališkevičius (mokytoja Audronė Venckūnienė). Likusieji buvo įvertinti antros ir trečios vietos laureato diplomais. Visi dalyviai apdovanoti suvenyrais su muzikos mokyklos logotipu.

Pabaigoje mokyklos direktorė Gabrielė Dambauskaitė padėkojo visiems dalyvavusiems ir palinkėjo, kad šis renginys ateityje išaugtų į respublikinį, o gal ir tarptautinį…

Jūratė Dambrauskienė,
vyresnioji fortepijono mokytoja, antrojo muzikos instrumento kuratorė

Antrojo muzikos instrumento konkursas „Noriu būti Muzikantu“

admin
Author: admin