Konkursas „Dainuoju šalelei Lietuvai“

Kovo 7 dieną  Alytaus muzikos mokykloje vyko Alytaus miesto ir rajono lopšelių-darželių, bendrojo ugdymo mokyklų bei neformaliojo ugdymo įstaigų konkursas ,,Dainuoju šalelei Lietuvai“. Konkurso dalyvius pasveikino ir skambių dainų šalelei Lietuvai palinkėjo Alytaus muzikos mokyklos direktorė Gabrielė Dambauskaitė. Konkurso organizatorė, muzikos mokytoja ekspertė Jolanta Sabonienė pasidžiaugė gausiu dalyvių būriu, linkėjo atlikėjams puoselėti tautiškumą, kultūrines vertybes ir meilę Tėvynei.

Pasveikinti ir įvertinti dainininkus atvyko Alytaus lopšelio-darželio „Girinukas“ meninio ugdymo (muzikos) mokytoja metodininkė Rima Vaickelionytė-Zenevičienė, Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos ir Alytaus jaunimo centro muzikos mokytoja metodininkė Aušra Pajedaitė-Jarmalavičienė bei Alytaus  Panemunės progimnazijos muzikos mokytoja metodininkė Giedrė Petkevičienė.

Konkurse nuoširdžias ir skambias dainas šalelei Lietuvai atliko dainininkai iš Alytaus lopšelių-darželių „Girinukas“, „Nykštukas“, „Putinėlis“ ir „Šaltinėlis“, „Drevinuko“ mokyklos-darželio, Senamiesčio pradinės mokyklos, „Šaltinių“ progimnazijos, Adolfo-Ramanausko-Vanago gimnazijos, Alytaus jaunimo centro, Alytaus raj. Butrimonių gimnazijos ir Alytaus muzikos mokyklos.

Išdainavę gražiausias ir skambiausias dainas dalyviai kantriai laukė rezultatų ir apdovanojimų. Komisijos nariai konkurso dalyviams įteikė laureatų diplomus, o komisijos pirmininkė, Rima Vaickelionytė-Zenevičienė pasidžiaugė konkurso šiluma, vaikų meile dainai ir šalelei Lietuvai. Pasak jos, aukštosiose mokyklose galime išmokti groti, dainuoti, bet tikro nuoširdumo ir meilės neišmoksi, tai sklinda iš širdies.

Džiaugiamės ir dėkojame, kad visus konkurso dalyvius saldžiomis dovanėlėmis apdovanojo konkurso globėjas Alytaus miesto „Zonta“ klubas.

Jolanta Sabonienė, Alytaus muzikos mokyklos mokytoja ekspertė

admin
Author: admin