Mokytojų kvalifikacijos kėlimo seminarų patirties sklaida

Sausio 5 dieną Alytaus muzikos mokykloje vyko metodinė diena „Mokytojų kvalifikacijos kėlimo seminarų patirties sklaida“. Šis renginys skirtas Alytaus muzikos mokyklos mokytojams, kuris leido ne tik apibendrinti pirmojo mokslo metų pusmečio rezultatus, bet ir pasidalyti sukauptomis žiniomis.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gintarė Vitko pateikė pirmojo pusmečio mokytojų kvalifikacijos kėlimo rezultatų suvestinę.

Muzikos mokytojas ekspertas Rimantas Jočys ir vyresnioji muzikos mokytoja Justina Jočytė-Orinienė pristatė solidžią knygą „Dzūkijos krašto pučiamųjų orkestrai“. Nors leidinyje daugiausia dėmesio autoriai skyrė Alytaus ir jo regiono pučiamųjų orkestrams, leidinyje atrasime ir Birštono, Druskininkų, Lazdijų, Varėnos pučiamųjų orkestrų istoriją.

Fleitos mokytoja Monika Ryškutė-Žimalė pristatė Pažaislio muzikos festivalio ir projekto „Kaunas 2022“ bendrai vykdomą projektą „Susitikimai muzikoje“, po kurio buvo pakviesta koncertuoti specialiųjų poreikių turintiems vaikams.

Įspūdžiais iš Lauros Dubosaitės seminaro „Emocijų valdymas. Kaip įveikti scenos baimę?“, pasidalijo muzikos mokytoja metodininkė Violeta Dumbliauskienė. Mokytoja pateikė būdus, kaip besirengiant koncertams nuimti fizinę įtampą ne tik mokiniui, bet ir mokytojui.

Mokytojos metodininkės – Ingrida Krikščiūnienė ir Daiva Martikonytė pristatė respublikinio projekto „Tarpusavio ugdomasis konsultavimas“ veiklą, pabrėžė koks yra svarbus tarpusavio bendradarbiavimas ir komunikacija su kitų miestų muzikos mokyklų mokytojais.

Metodinė diena, kuri Muzikos mokykloje vyksta kiekvieną pusmetį, leidžia dalytis gerąja patirtimi, pasidžiaugti pasiekimais bei numatyti tolimesnes mokyklos veiklos tobulinimo gaires.