Muzikinis pavasaris

Gegužės 21 d. Alytaus muzikos mokykloje vyko ypatingas Išplėstinio ugdymo programos mokinių koncertas. Daugeliui jaunųjų muzikantų tai buvo paskutinis pasirodymas Muzikos mokyklos scenoje. Vieniems muzika taps profesiniu keliu – jų laukia studijos Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, konservatorijose, kiti muziką išsineš širdyje ir muzikuos savo malonumui.

Nuoširdžiai dėkojame atlikėjams, renginio vedėjoms, mokytojams ir koncertmeisteriams už jautrų, įkvepiantį vakarą, kupiną gražių melodijų, emocijų ir meilės muzikai.

admin
Author: admin