Niujorko garsenybių kineziterapeuto dr. Samuelio Taco vizitas Alytaus muzikos mokykloje

Kovo 13 d. Alytaus muzikos mokykloje viešėjo mokslų daktaras, kineziterapeutas Samuelis Tacas (Niujorkas, JAV). Tai vienas žinomiausių fizinės terapijos specialistų pasaulyje, Bodytuning studijos įkūrėjas (JAV), originalaus metodo – kūno derinimo autorius. Tai ne pirmas S. Taco vizitas Muzikos mokykloje. Dar 2016 m. vasario 26 d. Alytaus muzikos mokykloje vyko dr. Samuelio Taco ir gydytojo Vladimiro Majorovo knygos „Dirbančios rankos“ pristatymas.

Harmoningai sveikatos ir meno dermei 2019 metais buvo įkurtas paramos fondas TATZ. 2020 metais dr. Samuelio Taco įsteigtas paramos fondas padėjo Alytaus muzikos mokyklos vaikams. Mokykloje buvo vedamos mankštos muzikantams. Mankštas vedė Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninės kineziterapeutė Jūratė Sieniukevičienė, kuri stažavosi Niujorke (JAV) dr. Samuelio Taco klinikoje.

Šįkart mokytojos Daivos Martikonytės kvietimu dr. S. Tacas susitiko su Mokyklos bendruomene, apsilankė Alytaus muzikos mokyklos simfoninio orkestro „Svajonė“ repeticijoje.

Muzikos mokyklos direktorė Gabrielė Dambauskaitė pristatė garbingą svečią, pasidžiaugė jo viešnage. Iš Jungtinių Amerikos Valstijų atvykusį svečią pasveikinti atvyko Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė.

Susitikimo metu buvo kalbama apie pratimų ir judesio svarbą muzikantų laikysenai ir sveikatai. Pokalbiams temų netrūko, buvo kalbama apie garsius kompozitorius, atlikėjus, koncertų lankymą, Alytaus miesto muzikinę istoriją ir simfoninio orkestro „Svajonė“ Svajonę…

admin
Author: admin