XV Dzūkijos krašto festivalis–maratonas „Archinfesta“

Kovo 10 d. Alytaus muzikos mokykloje vyko XV Dzūkijos krašto festivalis–maratonas „Archinfesta“. Festivalyje dalyvavo talentingi atlikėjai iš Varėnos, Kazlų Rūdos, Marijampolės, Jiezno, Prienų, Birštono, Daugų, Alytaus rajono ir Alytaus miesto muzikos bei meno mokyklų. Šventės dalyvius šiltai pasveikino Alytaus muzikos mokyklos direktorė Gabrielė Dambauskaitė ir festivalio sumanytoja bei organizatorė, mokytoja ekspertė Rita Frendzelienė.

Nuoširdžiai dėkojame festivalio rėmėjui – Alytaus miesto klubui „Zonta“.

Ačiū visiems dalyviams, mokytojams ir klausytojams už bendrystės kupiną muzikos šventę. Iki kitų susitikimų!

admin
Author: admin