Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programos Muzikos mokykloje

Muzikos mokykloje nuo rugsėjo vėl mokosi suaugusieji mokiniai. Vienus atveda neišsipildžiusios vaikystės svajonės muzikuoti, kitiems tai būdas giliau susipažinti su muzika ir padėti savo vaikui, besimokančiam muzikos, dar kiti  pritaiko įgytas savo profesinėje veikloje.

Šį kartą suaugusiųjų programos iš dalies finansuojamos Alytaus miesto savivaldybės pagal projektą „Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų veiklos finansavimas“.

Iš viso vykdomos trys programos, kuriose mokoma groti individualiai įvairiais instrumentais (fortepijonas, akordeonas, pučiamieji, smuikas, dainavimas ir kt.). Grupėje dalyvaujantys suaugusieji ir neturintys galimybių paso, prisijungia nuotoliniu būdu, kiti atvyksta susitikti su mokytojais mokyklos patalpose. Daugumai suaugusiųjų mokinių tai jau nebe pirmi metai, kai jie muzikuoja, koncertuoja, dalyvauja mokyklos renginiuose ir šventėse, tačiau dabar  teoriniuose užsiėmimuose (seminarai, koncertų ir atlikimo analizė, muzikos istorija) gali dalyvauti daugiau klausytojų.