Valtornos meistriškumo pamokos

Balandžio 30 d. Alytaus muzikos mokykloje Valtornos meistriškumo pamokos, kurias vedė Gediminas Abaris, Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro valtornų grupės koncertmeisteris, Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos mokytojas.

Pamokose aktyviai dalyvavo mokytojos Karolinos Surdokės klasės mokiniai: Liepa Ivanauskaitė, Vilis Kasabuckas, Andžela Abramavičiūtė, Elijus Stasiukynas, kurie ne tik gilino savo žinias, bet ir sėmėsi įkvėpimo iš profesionalo patirties. Mokiniams akompanavo mokytoja Gerda Pašuškevičienė.

Dėkojame už įkvepiančią dieną, naujas žinias ir motyvaciją tobulėti!

admin
Author: admin