Virtuali Alytaus muzikos mokyklos biblioteka

Ugdymo procesui pradėjus darbus nuotoliu būdu, Alytaus muzikos mokyklos bibliotekos veikla taip pat persikėlė į virtualią erdvę. Šalia turimų informacinių technologijų žinių, teko sparčiai mokytis dirbti ir kitomis, iki tol neišbandytomis, programomis.

Šiuo laikotarpiu mokiniai ir mokytojai siuntė vaizdo įrašus, kuriuose jie atliko muzikinius kūrinius, direktoriaus pavaduotojai ugdymui Undinei Pinkevičienei ir bibliotekininkei Laimai Žuravai. Bibliotekininkė vėliau iš šių įrašų sumontuodavo koncertus, kūrė įvairiaspalvius renginių skelbimus, rūpinosi jų sklaida. Mokyklos „Facebook“ paskyroje visą pavasarį kartą per savaitę buvo organizuojami virtualūs vidinio muzikalumo ir artistiškumo ugdymo renginiai „Koncertinės praktikos“, taip pat koncertai, skirti medikams, policijos pareigūnams, savanoriams, mokytojams, koncertai Motinos dienai, tradicinis Muzikos mokyklos absolventų koncertas „Po mūzos sparnu“.

Rudenį visus sužavėjo koncertas, skirtas mokyklos gimtadieniui. Jam buvę Muzikos mokyklos mokiniai, nusipelnę muzikantai, siuntė sveikinimo žodžius bei jų pačių atliekamų muzikinių kūrinių įrašus, kurie vėliau buvo sumontuoti į gražų koncertą. Tęsiant kasmetinę tradiciją buvo suorganizuotas ir Alytaus muzikos mokyklos mokytojų koncertas „Senuosius metus palydint“.

Kadangi šiais laikais informacinės technologijos sudaro didelę bibliotekos darbo dalį, bibliotekininkai turi išmanyti įvairių kompiuterinių programų, socialinių tinklų veikimo principus. Ne išimtis ir Alytaus muzikos mokyklos biblioteka. Bibliotekininkė nuotoliniu būdu konsultuoja mokytojus ir mokinius darbo su tam tikromis programomis ir platformomis klausimais.

Su  viltimi, kad jau netrukus grįšime į senas vėžias ir galėsime susitikti Alytaus muzikos mokykloje, toliau tęsiame darbus nuotoliniu būdu.

Alytaus muzikos mokyklos bibliotekininkė Laima Žurava

 

admin
Author: admin